Blog

Na akej frekvencii vibrujete?

ako zvýšiť vibrácie ako myslieť pozitívne

Veda už dokázala, že hmota je vibrácia molekulárnych častíc atómov. Rovnako aj naše telo a vedomie. Všetko vo svete, vo vesmíre je v ustavičnom pohybe a vibráciách.

Aj my ľudia vyžarujeme vibrácie. Vedci  zistili, že naše vibrácie súvisia najmä s kardiovaskulárnym systémom. Tieto vibrácie boli rozdelené na tri typy. Prvý typ súvisí s tlkotom srdca, druhý s respiračným rytmom a tretí s emočným napätím. Ľudské emócie teda ovplyvňujú frekvencie našich vibrácii. Naše vibrácie sú zrkadlom nášho vedomia a našich pocitov. Láska, radosť aj strach majú svoje vibrácie. Ako môžeme svoje vlastné vibrácie vedome ovplyvňovať?

Najskôr si povedzme niečo o tom, na akých frekvenciách vibrujú naše pocity. Najvyššie má šťastie a láska, najnižšie strach. Preto sa cítime tak dobre, keď sme šťastní a naopak tak mizerne, keď sme plní obáv a strachu. Ak systém, v ktorom žijeme nechce aby boli ľudia šťastní, tak v nás neustále vyvoláva pocity strachu a obáv. Ale my to môžeme vedome zmeniť.

 

Na akých frekvenciách vibrujú naše pocity:

Šťastie – 205 Hz

Bezpodmienečná láska – 150 Hz

Srdečná láska – 147 Hz

Súcit – 144 Hz

Jednota – 50 Hz

Vďačnosť – 46 Hz

Prijatie – 38 Hz

Optimizmus – 30 Hz

Podráždenosť – 3,5 Hz

Sebaľútosť – 3 Hz

Pocit moci – 1,9 Hz

Pohŕdanie – 1,5 Hz

Hnev, pýcha – 0,9 Hz

Klamstvo – 0,6 Hz

Strach, pocit viny – 0,2 Hz

 

Na akej frekvencii vibrujeme?

Zdravý organizmus vibruje na vyššej frekvencii, choroba vibrácie znižuje. Keď človek ochorie, časť jeho tela začne vibrovať na nižších frekvenciách. Pre uzdravenie je potrebné zvýšiť vibrácie práve v tej časti organizmu, kde je choroba a až potom v celom organizme.

Pri svojich energetických terapiách tieto nižšie vibrácie cítim vo svojich rukách. Ak je postihnuté miesto alebo energetické centrum, ktoré vibruje nižšie moja ruka stuhne a toto miesto ju priťahuje ako magnet. Doslova si pýta dobiť energiu.

 

Ako zvýšiť frekvenciu vibrácií

Za zdravým organizmom alebo chorobou sa ale ukrýva naša psychika, naše emócie a pocity. Staroveké kultúry vedeli, že pocity a emócie sú naviazané na konkrétne orgány. Ak je chorá napríklad pečeň, tak za touto chorobou sa ukrýva agresia, hnev, zloba na ľudí aj na seba. A samozrejme zajedanie a zapíjanie tohto hnevu k sebe samému.  Ak chceme zvýšiť vibrácie v tomto chorom orgáne, najskôr musíme zmeniť svoje vnútro, odpustiť a vysporiadať sa s týmito emóciami. Samozrejme zvýšime tým vibrácie celého nášho organizmu. Ak Vám akýkoľvek liečiteľ umelo zvýši vibrácie bez toho aby ste urobili zmenu vo svojom vnútri, vráti sa Vám to ešte v horšej podobe.

 

Aké sú kritéria vysokých vibrácií?

 1. pozitívne myslenie – chcem byť šťastný
 2. radosť – a to z každého okamžiku
 3. pozitívna nálada – za každou búrkou vyjde opäť slniečko
 4. pocit nezištnej lásky ku každému a všetkému na okolí vrátane samého seba
 5. nalaďte sa na úspech – splnenie svojho zmyslu života, svojich snov
 6. neposudzujte a neodsudzujte nikoho – každý má svoju životnú rolu
 7. buďte vďační za každú chvíľu života

Aké sú kritéria nízkych vibrácií?

 1. negatívne emócie: hnev, zloba, závisť, nenávisť
 2. pesimistické a negatívne myslenie – vo všetkom vidíme len tú zlú stránku
 3. strach, obavy a výčitky pri všetkých životných situáciách
 4. potreba moci a ovládania iných ľudí
 5. neustále ľutovanie samého seba

Najjednoduchšou cestou k zvyšovaniu vibrácií je pozitívne myslenie.

Myšlienky sú energia a formujú nielen udalosti nášho života, ale aj náš fyzický a duchovný stav.

Ak sme naladení pozitívne a pozitívne myslíme, frekvencie našich vibrácií vzrastajú.

Rovnako dôležité sú aj naše pocity. Pocity ovplyvňujú naše emócie. Naučiť sa zvládať emócie na vedomej úrovni nám pomôže eliminovať tie negatívne a pomôže nám nastaviť sa na tie pozitívne.

Otvoriť naše srdcia, srdcovú čakru a napojiť sa na nekonečno. Milovať seba aj iných ľudí bez výhrad je najlepšou ale aj najťažšou cestou k zvyšovaniu vibrácií.

Vibrácie nám pomôže zvyšovať aj meditácia, cvičenie jógy, cchi kungu alebo iných energetických cvičení. Energetická terapia môže byť prvý krok, ale následne musí nastať zmena vo vnútri každého z nás. Zbaviť sa starých vzorcov nám zas pomôže životný koučing.

A v neposlednej rade nám vibrácie pomôže zvýšiť vďačnosť. Ďakovať každý deň bohu, vesmíru, nekonečnu by mal byť každodenný večerný rituál.

Zdroj: astroplus.cz